FORGOT YOUR DETAILS?

Akrobatyka sportowa Warszawa

Zapraszamy na zajęcia z elementami akrobatyki

Zajęcia z elementami akrobatyki

- akrobatyka (elementy akrobatyczne, rotacje, zgodnie z zasadami gimnastyki artystycznej),
- treningi według potrzeb indywidualnych,

Treningi pomogą osobom zainteresowanym w wykonywaniu różnych elementów akrobatycznych, które są wykorzystywane w tańcach, balecie, innych dyscyplinach sportowych.

 

Gimnastyka akrobatyczna dla dzieci

Klub Sportowy Grishina to miejsce stworzone dla dzieci w wieku 4 - 15 lat pragnących rozpocząć przygodę z gimnastyką artystyczną z elementami akrobatyki. Łączymy naukę i zdobywanie kolejnych umiejętności z aktywnym spędzaniem czasu oraz zabawą. Gimnastyka akrobatyczna pozwala zadbać o postawę, figurę oraz kondycję, ale też nauczą współpracy i integracji w grupie, odpowiedzialności i rywalizacji, a także przyjmowania porażki.

Treningi odbywające się 2-3 razy w tygodniu to okazja do uczestniczenia w rywalizacji sportowej oraz udziału w pokazach i zawodach. Nasze zajęcia z gimnastyki akrobatycznej dla dzieci przygotowują też do treningów w grupach wyczynowych – dzieci szczególnie uzdolnione i chcące kontynuować karierę kierujemy do najlepszych klubów z całej Polski.

Zajęcia pomocne w akrobatyce sportowej

Gimnastyka artystyczna i akrobatyka sportowa dla dzieci niosą ze sobą wiele korzyści dodatkowych – pomogą rozwinąć muzykalność, nabrać świadomości własnego ciała, zadbać o estetykę ruchu.

Rozwiną też wiele cech, które są ważne w życiu nastolatka i osób dorosłych – jak odpowiedzialność, systematyczność, odporność psychiczna, stanowczość, umiejętność wymagania od siebie, rozwiną również sztukę koncentracji, a zarazem podzielność uwagi.

TOP