FORGOT YOUR DETAILS?

O klubie

Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje dotyczące naszego Klubu

O klubie

Klub Sportowy Grishina to idealne miejsce dla dzieci chcących spróbować swoich sił w gimnastyce artystycznej. Celem naszych zajęć jest połączenie zabawy z aktywnym spędzaniem czasu oraz integracją w grupie, co pozwoli stopniowo przejść do treningów w grupach wyczynowych.

Gimnastyka artystyczna rozwija wiele pozytywnych cech, takich jak smukła sylwetka, poprawna postawa, muzykalność, estetyka ruchu, systematyczność, stanowczość, odporność psychiczna, umiejętność koncentracji i podzielność uwagi oraz jedna z najważniejszych cech każdej eleganckiej kobiety - gracja!

Trenujące 2-3 razy w tygodniu w naszym klubie dziewczynki mają okazję do uczestniczenia w rywalizacji sportowej, udziału w zawodach i będą uważane za sportowców. Dziewczynki mogą także wyjeżdżać na różne zawody oraz zgrupowania w celu zaprezentowania swoich umiejętności, co nie będzie negatywnie wpływać na obowiązki szkolne.

Dajemy szansę na rozpoczęcie przygody z gimnastyką oraz zdobycie umiejętności teoretycznych i praktycznych pomocnych w przyszłości przy podejmowaniu wyboru, czy dziecko chce ćwiczyć wyczynowo gimnastykę artystyczną, czy pójść w innym kierunku, takim jak gimnastyka sportowa, akrobatyka, taniec, balet.

Oferujemy zajęcia na różnych stopniach zaawansowania dostosowane do możliwości i umiejętności każdej dziewczynki.

Mamy kontakty ze wszystkimi klubami gimnastyki artystycznej, nie tylko w Warszawie, ale i w Polsce, co pomoże przy wyborze klubu, zarówno przy zmianie adresu zamieszkania, jak i w sytuacji, kiedy marzeniem dziecka jest Reprezentacja Polski. w gimnastyce artystycznej.

Plany treningów powstały na podstawie wieloletniego (już 8 lat) doświadczenia w pracy z dziećmi w Polsce oraz doskonałej wiedzy z dziedziny gimnastyki artystycznej.

Treningi prowadzone są wyłącznie przez wykwalifikowanych trenerów, którzy zdobyli swoją wędzę nie tylko w Polsce, ale byli szkoleni także za granicą.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą treningów oraz na próbne treningi. Może się tak stać, że gimnastyka artystyczna – treningi, zawody, pokazy, koleżanki i obozy - staną się sposobem na życie Twojego dziecka.

TOP