FORGOT YOUR DETAILS?

Gimnastyka artystyczna dla dzieci Warszawa

Zapraszamy dzieci na zajęcia z gimnastyki artystycznej w Warszawie

Warsztaty gimnastyczne

- organizacja i prowadzenie warsztatów dla grup w wieku od 4 do 15 lat,

- prowadzenie treningów regularnych z gimnastyki artystycznej dla grup zorganizowanych.

 

Gimnastyka artystyczna dla dzieci

Klub sportowy Grishina to miejsce, w którym można rozwijać swoje pasje i umiejętności z zakresu gimnastyki sportowej. Przydadzą się one również podczas trenowania akrobatyki, baletu czy tańca. Organizujemy warsztaty gimnastyczne dla dzieci w wieku od 4 do 15 roku życia.

Organizujemy nie tylko zajęcia gimnastyczne – dla dzieci przygotowujemy też możliwość zaprezentowania swoich umiejętności w pokazach i występach, a także różne imprezy sportowo-rekreacyjne.

Warsztaty gimnastyczne dla dzieci

Twoje dziecko uwielbia tańczyć i ma dużo energii? Gimnastyka artystyczna będzie idealnym wyborem – szybko stanie się pasją maluszka. Zapraszamy na zajęcia łączące sport, taniec, balet i akrobatykę.

Gimnastyka dla dzieci ma ogromne znaczenie, gdyż pozwala zadbać o ciało, kondycję i sylwetkę. Nie każdy maluch lubi jednak jej formę tradycyjną – może okazać się, że bardziej przypadnie mu do gustu gimnastyka artystyczna. Dla dzieci taki rodzaj aktywności jest znacznie bardziej rozwijający – to przede wszystkim dawka ruchu, ale też uczy systematyczności i zorganizowania, korzystnie wpływa na koordynację ruchową, statyczną i dynamiczną, a także pozwala doskonalić słuch muzyczny. Zajęcia przynoszą też radość i pozwalają spełniać swoją pasję.

Zajęcia gimnastyczne w grupach i indywidualnie

Zajęcia gimnastyczne dla grup zorganizowanych odbywają się w 4 lokalizacjach i są prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów, którzy dbają o wysoki poziom zajęć. Warsztaty gimnastyczne pomogą w wykonywaniu wielu elementów akrobatycznych wykorzystywanych w balecie, tańcu oraz innych dyscyplinach sportowych.

TOP