Dni Otwarte 13.12&14.12

W miniony weekend miały miejsce Dni Otwarte w naszym Klubie. Rodzice mieli możliwość zarówno oglądania swoich pociech podczas zajęć, jak i sami mogli w nich uczestniczyć.

W piątek (13 grudnia) zebraliśmy się wszyscy w jednej z naszych lokalizacji przy ulicy Olgierda 34/41, a w sobotę (14 grudnia) przy ulicy Porajów 3.

Trening obejmował rozgrzewkę, elementy akrobatyczne oraz taniec. Grupa młodsza zaprezentowała również swój układ z obręczą, a w wykonaniu starszej grupy można było zobaczyć układ taneczno-akrobatyczny, zarówno w grupie, jak i pojedynczo.

Na koniec nie mogło oczywiście zabraknąć prezentów. W tym miejscu chciałabym podkreślić to, jak bardzo Zespół Sportu i Rekreacji Dzielnicy Targówek wspiera naszą działalność. Wszystkie dzieci, które wzięły udział w Dniu Otwartym „Gwiazdka na sportowo” na Olgierda 35/41 otrzymały od Zespołu Sportu i Rekreacji Dzielnicy Targówek koszulki, butelki na wodę oraz ręczniki chłodzące w butelkach, za które bardzo dziękujemy.

Każdy uczestnik otrzymał własna koszulkę KS Grishina, kolorowe długopisy, na ubarwienie tego szczególnego dnia oraz dyplom za udział.

Obydwa dni uważamy za bardzo udane! Dziękujemy wszystkim za obecność i dobra zabawę. Zdjęcia z wydarzenia przedstawiamy poniżej, a tych, którzy chcą być na bieżąco, zapraszamy do obserwowania nas na Facebooku.