Gwiazdkowa Gala Sportu 20.12.2019 r.

21 grudnia w sali konferencyjnej Urzędu Dzielnicy Targówek odbyło się uroczyste podsumowanie osiągnięć sportowych 2019 roku. Podsumowane zostały również osiągnięcia sportowe, uzyskane przez dzielnicowe kluby sportowe. Nagrodzono także najlepszych zawodników w 2019 roku.

Dziękujemy za zaproszenie Zastępcy Burmistrza Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy Panu Grzegorzowi Gadeckiemu i wszystkim organizatorom.

Osobno chcemy podziękować za wsparcie podczas pierwszego roku istnienia naszego klubu całemu Zespołowi Sportu i Rekreacji Dzielnicy Targówek.

Nasz Klub KS Grishina otrzymał nagrodę dla „Najlepszego Klubu Sportowego Gimnastyki Artystycznej Dzielnicy Targówek” zawodniczki w składzie: Helena Grzymkowska, Gabriela Sulich, Olga Ilyuk, Milena Niedzielska, Alena Elgarrista, Ewa Rutecka, Aleksandra Szczerba.

Nasi trenerzy Anna Grishina i Nadiia Yermolaieva otrzymali nagrodę „Najlepszy Trener Gimnastyki Artystycznej Dzielnicy Targówek”.

To był zaszczyt odebrać z rąk Grzegorza Gadeckiego i Kierownik Zespołu Sportu i Rekreacji Urszuli Wójcickiej takie wyróżnienia.

http://www.targowek.waw.pl/page/index.php?str=224

https://www.facebook.com/U.Dz.Targowek/